Haber

Sons of the Forest Virginia nasıl eğitilir?

Siz adada dolaşırken aniden karşınıza çıkan mavi giysili, üç ayaklı ve üç kollu bir yaratık olan Virginia, size ilk yaklaştığı anda mesafesini koruyacak ve size asla saldırmayacaktır. Bu yüzden ona saldırmamalısın. Peki, Sons of the Forest Virginia nasıl eğitilir? Detaylar burada…

ORMAN VİRGİNİA’NIN OĞULLARINI NASIL EĞİTMELİ?

Virginia ile karşılaştığınızda, mesafenizi koruyacak ve yaklaştığınızda kaçacaktır. Virginia ile karşılaştığınızda, hareketsiz kalın ve “G” tuşuna basarak sahip olduğunuz her şeyi serbest bırakın. Duruma bağlı olarak yaklaşabilir veya gelmeyebilir. Değilse, her zamanki işinize devam edebilirsiniz. Daha sonra yeniden ortaya çıkacak ve bu işlemi yaklaşana kadar tekrarlayacaktır.

Bir noktada Virginia size yaklaşmaya ve yaklaşmaya başlayacak ve o andan itibaren silahınız olsa veya savaşa girseniz bile kaçmadan etrafınızda dönecek. Ayrıca, Virginia’yı öldürürseniz hayata geri dönmeyeceğini de belirtmekte fayda var, bu yüzden dikkatli olun.

Virginia size zaman zaman erzak getirebilir ama daha da önemlisi savaşta size yardım eder. Virginia’ya kullanması için bir av tüfeği veya tabanca verirseniz, onları yamyamları öldürmenize yardım etmek için kullanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu