Haber

Bakan Kirişci: Türkiye Yüzyılına Adım Atıyoruz

Bakan Kirişci: “Yeni bir yüzyıla giriyoruz ve bu yüzyıl Türkiye’nin yüzyılı olacak”

KÜTAHYA – Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, “Cumhurbaşkanımızla birlikte bu yerli ve milli AK Parti hareketi Allah’ın izniyle cumhuriyetimizin bir asırını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyor. Yeni bir döneme adım atıyoruz. yüzyıl ve bu yüzyıl Türkiye’nin yüzyılı olacaktır.” .

AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın Göksu Nikah Salonu’nda köy ve mahalle muhtarlarının katılımıyla düzenlediği istişare toplantısında konuşan Bakan Kirişçi, “2023 yılında başlayan, 14 Mayıs’ta yerli ve milli olan Türk Yüzyılında” dedi. , Türkiye yükseliş ve yükseliş dönemini sürdürüyor.Ya da bu eksantriklerin, bu yedili tablonun, benzemezlerin dışarıdan aldığı talimatları uygulayanlar, ‘Türkiye daha fazla gitmesin, burada kalsın, gitsin’ bundan sonra geri dön.’ Bırakalım mı desinler, birincisini yapacağınıza kesinlikle inanıyorum.

Türkiye Asrının mazlumlar asrı olacağını ifade eden Bakan Kirişci, “Allah’ın izniyle bu yerli ve milli AK Parti hareketi, Cumhurbaşkanımızla birlikte cumhuriyetimizin asrını tüm acısıyla, tatlısıyla geride bırakıyor. Yeni bir yüzyıla adım atıyoruz ve bu yüzyıl Türkiye’dir.Aslında Türkiye’nin Yüzyılı denecek ama bu yüzyıl sadece Türkiye’deki Türklerin değil, bu ülkede yaşayan insanların da yüzyılı olacak. Balkanlar’da, Kafkasya’da, Orta Doğu’da ve Afrika’da bütün mazlum ve mazlum milletlerin değil, çünkü Birleşmiş Milletler’e gidip elini kaldırdı ve “Ey Birleşmiş Milletler’in beş daimi üyesi. Dünya beşten büyüktür.”, istenirse, “Dünyada daha hakkaniyetli bir teşkilat kurulabilir” demektir. “Her yiğidin karısı değil sanırım. Bu gerçek mi? Bunu kim söyledi? Gerçek zaman değil mi bunu söyleyen hatasız adam Recep Tayyip Erdoğan. Allah ondan razı olsun” dedi.

Toplantıya AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ile AK Parti Kütahya milletvekili adayları Adil Biçer, İsmail Çağlar Bayırcı, Mehmet Demir, Esra Özbek Balcı ve Mustafa Altuğ Atalay da katıldı.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Bakan Kirişçi’ye Kütahya’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu