Haber

Dr. Şefik Gökçe kimdir?

2011 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olduktan sonra 2012-2013 yılları arasında Erzurum Hınıs Devlet Hastanesinde görev yapmış ve başarı belgesi ile ilçeden ayrılmıştır. 2013-2014 yıllarında Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi’nde görev yapmaktadır. Bu dönemde deneyimlerini artırmak için Amerika Birleşik Devletleri, Boston ve New York City’ye 2 aylığına harcama yaptılar. 2014-2019 yılı ortasında Mardin ve ilçelerindeki Devlet Hastanelerinde 10 bine yakın başarılı doğum ve ameliyat gerçekleştirdi.

ÇOK ÇOK ARAŞTIRMA YAZISI VAR

2019 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde göreve başlamış olup, hastanede hastalarına hizmet verirken bir yandan da birçok öğrenci yetiştirmektedir. Ünlü Dr. Şefik Gökçe Sahası ile ilgili bilimsel çalışmalara ve kongrelere katılmaya devam ederken birçok araştırma makalesi yayınladı.

Jinekoloji Alanında Eğitimi Var

2020 yılında 50’ye yakın kadın doğum uzmanı ve bilim insanının katkı sağladığı, alanında başvuru kitaplarından biri olan Current Obstetric Approaches kitabının editörlüğünü yaptı. Kadın doğum alanında ulusal ve uluslararası çalışmalarını sürdüren Ünlü Dr. Şefik Gökçe, hastalarına doğum süreci, laparoskopik/histeroskopik operasyonlar ve tüp bebek ile ilgili süreçlerde destek vermeye devam ediyor.

haberbeyoglu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu