Teknoloji

The Crew Motorfest Açıklandı

Geçtiğimiz hafta Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6 tarafından yapılan bir tartışma ile yeni The Crew oyununun yakında duyurulacağına işaret edilmişti. Beklenen açıklama bugün yapıldı. Serinin yeni oyunu, Ekip Motor FestivaliOlacak.

2023 The Crew Motorfest, Luna, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmektedir. Dilerseniz çıkış öncesi deneme şansı yakalayabilirsiniz. Bunun için Insider Programına buradan kayıt olmanız gerekecek.

The Crew Motorfest Nasıl Bir Oyun Olacak?

Ubisoft tarafından verilen ilk detaylara göre O’ahu (Hawaii) adasına gideceğimiz açık dünya oyununda eşsiz bir şenlik bizi bekliyor olacak. Festival denilince akla ilk olarak hiç şüphesiz Forza Horizon geliyor.

The Crew serisinin temelleri üzerine kurulu olacak yeni The Crew oyununda şehrin sokaklarında, volkanik bölgelerde, yağmur ormanlarında, kumsallarda ve kudretli dağ yollarında yüzlerce araç ve yarış bizleri bekliyor. Yapı olarak MMO olacağı için tek başınıza veya oluşturduğunuz grupla oynayabileceksiniz.

Son olarak, kişiye özel yarışlar, temalı etkinlikler ve çeşitli mücadeleler olacak. Görünüşe göre Ubisoft, The Crew 2 gibi bu oyun için de uzun vadeli bir temel sağlamayı planlıyor ve bu büyük bir sürpriz olmayacak.

Duyuru için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

sandikli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu